Машкиот карго Пант на Ваоминг
Неодамнешно

Машкиот карго Пант на Ваоминг

DEN 399.84

Достапно на барање

Разновидноста и мобилноста изобилуваат во мажите во Ли мажите, опуштените панталони со 10 џебни карго. Конструирани од ткаенина Twill Twill, овие панталони се доволно флексибилни за каде и да ве однесат вашите авантури. 10 џебови, вклучувајќи два џебови за заварување, два предни џебови, џеб за мобилни телефони и пет дополнителни џебови за складирање на товар, обезбедуваат брз пристап за пристап за сè што ви треба, за да ве одржат во движење. Овие панталони се подготвени за ништо и се изградени за удобност. Опуштено вклопување. Опуштено седиште и бутот. Седи малку под природната половината. 98% памук, 2% спандекс. Увезени. Стил #112323202.

Повеќе детали

Избор на купувачи