прилагодлив адаптер за дрво на Олфенц, галванизиран, 2-3 8 “
Неодамнешно

прилагодлив адаптер за дрво на Олфенц, галванизиран, 2-3 8 “

DEN 2.33

Достапно на барање

Allfenz 2-3/8 in. Галванизиран адаптер за прилагодување на дрво од челик се користи за приложување на 2-3/8 in. Метални места на панели за дрвени огради. Овој адаптер за лесен за склоп е галванизиран за дополнителна издржливост. Секој адаптер за дрво вклучува 2 завртки и 2 ореви. Челична конструкција. Прицврстува челични натписи на панели од дрво. Користете со 2-3/8 инчи. Галванизирана завршница. Дизајн на прилагодлив агол. 1 адаптер за дрво по нарачка.

Повеќе детали

Избор на купувачи