Направете ја целата стапица на бело крило
Неодамнешно

Направете ја целата стапица на бело крило

DEN 2.00

Достапно на барање

Стапицата „Надвор од бело крило“ на отворено е мазна, стабилна и исклучително тивка за работа, овозможувајќи ви да слушнете што се случува околу вас, бидејќи започнува стандардни цели од глина од 108мм на оддалеченост од 80 јарди. Стапицата на стапиците се насочува директно во раката за фрлање челик, така што ќе поминете повеќе време со снимање и помалку време подготвувајќи ги глините. Овој уред е компатибилен со целата линија на сите додатоци за стапици на отворено, што го прави удобен, како и лесен за употреба. Оваа стапица може да има до 25 цели и има опсег на фрлање помеѓу 65 и 80 јарди за оптимално искуство со стрелање. Одликувајќи се со пад на дизајнот на раката, оваа стапица обезбедува постојан фрлање секој пат без проблеми со кршење. Мерење на само 36,6 "L x 33.9 " W x 42.5 "H, ова ги прави сите на отворено бело крило автоматско стапица е лесна за чување и транспорт. Дали сите на отворено бело крило автоматско стапица : Автоматска стапица на бело крило. Лесно се користи. До 25 цели едновремено Падот на дизајнот на раката му дава на белото крило неверојатно конзистентно фрлање без загриженост за кршење. Ултра мазен и стабилен. Компатибилен со сите, ги прават сите додатоци за автоматски стапици на отворено. Мерки 36,6 "L x 33.9" W x 42.5 "H. Компактен и удобен за складирање. Број на модел WW1.

Повеќе детали

Избор на купувачи