ЛА Турангелска масло од масло од лук, картон
Неодамнешно

ЛА Турангелска масло од масло од лук, картон

DEN 1.67

Достапно на барање

La Tourangelle Mail Mail On-Go Mail торбички се лесни за носење во вашиот џеб, фрлајте ја чантата или чувајте ја во фиоката за биро. Кога сте подготвени за употреба, само солзи одозгора и истурете. Гу-маслото од масло од лук од Ла Турангел се совршена инфузија на свеж, ароматичен лук и органско масло од сончоглед со висока олеичка. Изведете чуда на кое било облекување на салата, сос или користете го како масло за натопување. Експелерот притисна, без натриум, веган и овластен глутен. БЕСПЛАТНИ ПАКУВАЕ НА БПА ЛА ТУРАНГЕЛЕ, торбичка за масло од лук, картон со 10 пакувања (0,5 фл. Оз. По торбичка). Совршено за завршување, натопување, сос. Екстра-застрелан, ароматичен и ароматичен. Слободен натриум и веган.

Повеќе детали

Избор на купувачи