Miken Womensенски плус големина печати кимоно косим за капење
Неодамнешно

Miken Womensенски плус големина печати кимоно косим за капење

DEN 479.84

Достапно на барање

Погледнете шик покрај базенот со прикривањето на пливањето Кимоно на Микен. Дизајнот на проток и отворен предниот дел лесно ве одведува од базенот до ручек во без напор. Чиста и лесна, ова прикривање за печатење не зафаќа скоро никаков простор во вашата торба за плажа, што го прави суштинско значење за забава на сонце. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 5'11 "и носи големина 1x. Одговара : Опуштено. Затворање : Отворено предно затворање на предниот дел. Ракави : кратки, кимоно ракави. Џебови : Ништо. Карактеристики : Allover Print; полу-Шеер крцкава ткаенина; Отворени страни. Печати прикривање на кимоно пливање за жени со плус големина од Микен.

Повеќе детали

Избор на купувачи