Sonic The Hedehog Bed-in-a-bag, комплет за пакети за постелнина за деца, близнак од 4 парчиња
Неодамнешно

Sonic The Hedehog Bed-in-a-bag, комплет за пакети за постелнина за деца, близнак од 4 парчиња

DEN 0.67

Достапно на барање

Дајте му на спалната соба на вашето дете суперсоничен преуредување со овој возбудлив сет за пакети за кревет-во-торба. Задебелени бои и дизајн спакуван со акција ги носат забавните и пријателски авантури на иконскиот Sega Superstar во овој мек и стилски сет за постелнина. Овој висококвалитетен сет на микрофибер вклучува утешен, вграден лист, рамен лист и перници (и). Едната страна од мекиот утешител на микрофибер има голема слика на Sonic и неговите иконични златни прстени на сина позадина; и сеопфатен знак и лого печатење на задната страна. Координирање на бои и слики на Sonic The Hedgehog со тематски чаршафи и перници (и) помагаат да се создаде кохезивен изглед. Брза акција, ангажирање графика и шарени карактери продолжуваат да привлекуваат нови генерации на фановите на Sega во светот на Sonic The Hedgehog. Помогнете да се осигурате дека вашиот мал гејмер се потпира на трки секое утро со тоа што ќе му даде добар ноќен сон во овој забавен и функционален сет за постелнина. Сетот е достапен во комплетот за постелнина со големина 4 парчиња или комплет за постелнина со целосна големина 5 парчиња. 100% микрофибер. ★ Sonic The Hedgehog Design : Sonic го носи својот брз стил до спиење со овој ладен и шарен комплет за пакети за кревет-во-торба. Одликувајќи се со Sonic The Hedgehog од популарната франшиза Sega, овој сет спакуван со акција е сигурен дека ќе биде хит со млади гејмери ​​. ★ Забавен и шарен : напојување неговиот декор на спалната соба со смели бои и возбудлив стил на овој разноврсен сет за постелнина. Анимиран Sonic The Hedgehog Charicer Imagury и живописни примарни бои се појавуваат на овој стилски дизајн со теми за видео-игра . ★ Два дизајни во еден удобник : Реверзибилен утешител им дозволува на децата лесно да го вклучат стилот на нивната спална соба, во кој има големи ликови на Sonic од едната страна , и сеопфатен карактер и лого печатење на обратно . ★ Супер мек постелнина : Изработена за удобност од супер мек микрофибер материјал што ги одржува децата пријатни ноќта по ноќта. Овој висококвалитетен сет за постелнина е издржлив избор кој помага да се создаде добредојде и релаксирачка околина во спалната соба на секое дете . ★ Лесна грижа : Можете да ги фрлите постелнината поставена во мијалник и фен без да се грижите за бојата што згасне или потребата за пеглање . Материјалот е отпорен на брчки што го прави одличен избор за просторијата на секое дете. ★ 1 рамен лист 66 ”(w) x 96” (л). ★ 1 Стандарден случај со перница 20 ”(w) x 30” (л). ★ 1 близнак/целосен удобник 72 "(w) x 86" (л). ★ Направено да одговара на стандарден кревет со големина на близнаци . ★ 5 парчиња комплет за целосна големина вклучува : ★ 1 поставен лист 54 „(W) x 75“ (L) и одговара на длабок душек од 10-12 ”. ★ 1 рамен лист 81 ”(w) x 96” (л) ★ 2 Стандардни случаи на перници 20 ”(w) x 30” (л). ★ 1 близнак/целосен удобник 72 "(w) x 86" (л). ★ Направено да одговара на стандарден кревет со целосна големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи