Момци за чудо нација 4- & Хаски копче со долг ракав со долги ракави надолу од карирана кошула
Неодамнешно

Момци за чудо нација 4- & Хаски копче со долг ракав со долги ракави надолу од карирана кошула

DEN 1.33

Достапно на барање

Карирано совршенство. Неговата кошула со копче надолу додава рафиниран допир на неговиот изглед за убав привлечност. Зашилена јака. Долги ракави. Затворање на копчињата однапред. Бесплатна удобност. Супер мек. 97% памук/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Копче до карирана кошула за момчиња од Wonder Nation.

Повеќе детали

Избор на купувачи