Чудо нација за момчиња без ракави, големини 4- & хаски
Неодамнешно

Чудо нација за момчиња без ракави, големини 4- & хаски

DEN 271.68

Достапно на барање

Топло време Основен го одржува кул и удобен цела сезона. Класичниот резервоар на Wonder Nation доаѓа во најразлични бои за да може да се меша и да се совпаѓа со леснотија. Се продава исклучиво на и. Екипаж. Без ракави. Стајлинг на пуловер. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Цврст резервоар за момчиња од Wonder Nation.

Повеќе детали

Избор на купувачи