Terra & Sky Women's Plus Slub Slub Scoop Christ Reck Moir Mirt
Неодамнешно

Terra & Sky Women's Plus Slub Slub Scoop Christ Reck Moir Mirt

DEN 3.00

Достапно на барање

Случајно шик, тотално меко. Слаб текстурирана мета од стилизирање на Тера пуловер. Ракави со должина на лактот. Детали за заден цвест; Слаб текстура. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Маичка за текстура со слабини за жени со плус големина од Terra & Sky.

Повеќе детали

Избор на купувачи