Аукфа кадифена акцент стол- презаситен единечен троседот за рака- канал за време на дневна соба за читање- сиво
Неодамнешно

Аукфа кадифена акцент стол- презаситен единечен троседот за рака- канал за време на дневна соба за читање- сиво

DEN 1791.84

Достапно на барање

Паѓајте во софа сличен на соништата со повеќе од осум различни комбинации за да направите уникатен стил на дома, повеќе од шест избори во боја ви донесуваат безвременски дом инспириран од луксуз, придружете ни се и влезете во топла елеганција на ова современо живеење. простор. Премиум кадифена обвивка, рачно изработени канали и раскошни метални нозе се обединуваат за да предизвикаат чувство на монументален луксуз. Столот за акцент има дебели, густа и високо еластична перница од пена што ве тера да потонете длабоко во неа, метални нозе со. Златни тонови на вистинската висина за да ги остават нозете лесно да се спуштат, дозволувајќи ви целосно да се опуштите по напорниот ден на работа и да имате удобен и совршен простор. Карактеристики : Инспириран дизајн-Арт деко-инспириран дизајн елегантен и ум-век дизајн може лесно да одговара на вашата дневна соба и да обезбеди убава декорација за вашиот затворен простор . Рачно изработен Туфтинг-Драматичен канал што се наметнува на задните перници и перници за седиште, тренд на Тренд-Тренд-напред-напред Текстура на овој раскошен тросед . Висококвалитетни материјали-капакот е врвна мека кадифена ткаенина, која е не-пилант и лесна за чистење. Стабилните метални софа нозе и унифицираната структура на дрво го прават троседот поцврст и издржлив. Пополнувањето на сунѓер со висока густина и пролетта со голема јачина обезбедуваат добра поддршка и удобност за телото и ублажете го вашиот замор цел ден . комбинации на повеќе стилови-троседот може да се комбинира во различни комбинации со купување на дополнително средно седиште. Погодни за какви било барања за стил на дневна соба без разлика дали вашиот простор за живеење е голем или мал. Извонредни реверзибилни перници- задната перница е отстранлива и реверзибилна; Перницата на седиштето е фиксирана во основата за безбедно позиционирање . Едноставни детални упатства за склопување во пакетот. Соберете за 15 минути или помалку раце, нозе и перници се ставени под седиштето. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ветуваме дека ќе решите проблеми за вас . Спецификации Димензии на столот на рацете : 31,5 "W x 31.5" D X 36.2 "H. тапациран : да. рамка, метални нозе. Капацитет за тежина : 300 фунти. Главна боја : жолта/ сива/ зелена/ виолетова/ наоколу сина. Потребна е склопување : да. Гаранција : 90 дена.

Повеќе детали

Избор на купувачи