Домашна фарма куќа Савана солиден сет на ватенка, целосна кралица, бела
Неодамнешно

Домашна фарма куќа Савана солиден сет на ватенка, целосна кралица, бела

DEN 527.84

Достапно на барање

Додадете безвременска убавина во декор на вашата спална соба со vcny home farmhouse savannah solid ruffle ватенка сет. Совршен начин да додадете стил на фарма во вашата господар спална соба, соба за гости, детска соба или декор за студентски дом, овој ватенка собира ватенка со дијамантска текстура и разгалени акценти за опуштен, романтичен изглед. Достапно по ваш избор на бела или сива боја, овој сет од 2 или 3 парчиња вклучува ватенка и појавување на разгалени шами (еден срам во близнак) за да го комплетирате изгледот. Ватенката и срамните се изработени од мека ткаенина за микрофибер за да обезбедат лесна удобност и топлина. Можете да го одржувате да изгледа свежо со машина за перење во ладна вода и сушење на ниско поставување. • 2 или 3-парчиња ватенка сет • Карактеристики Рафли и дијамантска текстура • Димензии : Двоен/близнак XL сет вклучува : 1 ватенка (). 1 срам (). Комплетен сет/кралица вклучува : 1 ватенка (). 2 Шамс (). Кинг сет вклучува : 1 ватенка (). 2 Шамс (21 x 36 инчи). • Изработено од 100% ткаенина за микрофибер • Постелнината на фармата за мастер спална соба, гости и повеќе • машина за миење за брза и лесна нега.

Повеќе детали

Избор на купувачи