С. Поло Асн. Јакна со качулка со качулка од дете, со големини 2T-5T
Неодамнешно

С. Поло Асн. Јакна со качулка со качулка од дете, со големини 2T-5T

DEN 632.48

Достапно на барање

Ново предупредување за пристигнување! Оваа јакна со качулка со качулка со момчиња од мали деца од американскиот Поло Асн. е топол, удобен додаток на неговата надворешна облека. Оваа стилска јакна на момчињата има прикачен дизајн на аспиратор - совршена за да му помогне да го задржи покриен и пријатно за време на дождливите или ветровитите денови каде и да оди. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Јака : прицврстен аспиратор. Затворање : Затворање на поштенски преден дел. Ракави : Долго. Ockебови : Предните џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Дизајн на блокирање во боја; Детали за лого на градите. Јакни со качулка со качулка од страна на Дет, од САД Поло Асн.

Повеќе детали

Избор на купувачи