Pantssaver Custom Fit Car Clone Dats Fore for Ford Transit- HD 2015, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика отпорна на временски услови, црна
Неодамнешно

Pantssaver Custom Fit Car Clone Dats Fore for Ford Transit- HD 2015, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика

DEN 479.84

Достапно на барање

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Cart Clond Mat Постави за Ford Transit-350 HD 2015 : Дизајнирано прилагодете ги сложените контури и површини на подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. Обично вклопување : Вашиот автомобил за автомобили се сече со цел да го вклопите точниот распоред на вашиот Ford Transit-350 HD подот, така што тие инсталираат во секунди без завртки, завртки, сврзувачки елементи или потребни алатки . Заштитете го вашиот автомобил и облека : Deep Grooves канал вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, временски услови -resistant recycled PVC, BPA-free Pants Save mats are waterproof and odorless even in extreme weather and maintain flexibility and durability down to minus 76°F (-60°C). NON-SLIP DESIGN : Flexible nibs grip the floor to keep the МАТ на место без да го оштетите вашиот тепих на возилото . Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челични работници (USW Local 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот.

Повеќе детали

Избор на купувачи