Женски Лабави Памучни Ленени Палацо Панталони Секојдневен Еластичен Струк Цврст Удобен Џогер За Џогирање Исечени Панталони Со Џебови
Неодамнешно

Женски Лабави Памучни Ленени Палацо Панталони Секојдневен Еластичен Струк Цврст Удобен Џогер За Џогирање Исечени Панталони Со

DEN 1.00

Достапно на барање

Женски Памучен Лен Лабав Појас За Влечење Обични Широки Панталони За Нозе карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Панталони,Еластичен Струк,Џеб,Секојдневен и Удобен,тренд и Моден дизајн, Секојдневни Панталони.2.Материјал : Полиестер. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Стил : Модни И секојдневни Еластични Панталони За Половината,Удобно Слободно Време, Совршено За домашно носење или носење сон како пижами панталони, лежење наоколу или активности на отворено.4.Повод : Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.Погоден За Сите сезони .5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Информации за производот : Сезона : Четири Seasons Gender : Womens Occasion : Daily,casual Decoration : Pockets Style : Casual,Fashion,Comfortable Thickness : Стандардно што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони И П1 : дали Оваа Панталона е верна на големината? А1 : Да, работи мало,ве Молиме внимателно погледнете ја нашата табела со големини. П2 : каков материјал од овие женски Панталони? А2 : Изработен Од Полиестер+памук+Лен, многу мек и пријателски за кожата материјал, пријатен и удобен. П3 : колку е дебел/ тежок? А3 : тоа е лесен. И совршено се вклопува. П4 : дали има лош мирис или ве чеша? А4 : не може да се најде лош мирис, а ние направивме мек и квалитетен материјал, нема да ве чеша, не грижете се. П5 : дали е иста боја како на сликата? А5 : се трудиме најдобро да направиме боја е иста со нашите кошули, но ве молиме знајте дека бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. П6 : како да го исчистите? А6 : Препорачано Миење Раце, закачете се да се исуши во сенка, забранете белење, користете кеси за перење ако користите машина за перење. Водич за големина и перење : силно предлагаме прво да ги направите мерењата на вашето тело, а потоа да се повикате на нашата табела со големини пред да нарачате.Машина За Перење/Миење Раце. Препорачано миење раце, избегнувајте употреба на белило. ● Материјал : Дише, Лесен, Погоден за Кожата. Се чувствуваат Добро Да Се Носат За Дружење Ден-За-Ноќ. + Прилика : Погоден За Носење Во Многу Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Домот, Излегувањето, Одморот, Работата, Викендот, Празникот, Секојдневниот, Состанокот, Прошетката по Вечерата, Пикникот и Секое Време Во Пролет, Лето, Fall и Рана Зима. Можете Да Ги Носите како Пижами или Спортски Тренингот Јога панталони. ● Натпревар : Лесно Можете Да Го Облечете Со Црна Маичка и Чизми, Сандали Со Врвки или Да Го Облечете Со Елегантна Блуза и Потпетици. Кога Излегувате Или Работите, тоа ќе ве Направи Грациозни. товарни панталони женски спортски панталони женски јога панталони широки панталони за жени ленени панталони за женски женски панталони кожени панталони за жени зелени панталони за жени капри панталони за жени женски карго панталони породилни панталони палацо панталони за жени црни панталони за жени шорцеви за жени моторџиски шорцеви женски шорцеви за вежбање женски шорцеви за теретана женски шорцеви за жан шорцеви за мајчинство женски шорцеви за пливање женски шорцеви за спортски шорцеви за жени кои трчаат шорцеви за жени моторџиски шорцеви за жени шорцеви со висок струк со висок струк женски женски шорцеви за лето.

Повеќе детали

Избор на купувачи