Еспадрил Клинови, Возрасни
Неодамнешно

Еспадрил Клинови, Возрасни

DEN 324.00

Достапно на барање

Пролет во мода и дизајнирајте Пар Клинови Еспадрили за да одговараат на вашиот личен стил! Еспадрил Клинови, Возрасни : овој пакет содржи 1 пар клинови стапала, список на снабдување, шема и лесни за следење упатства. Клиновите доаѓаат во големини 5, 6, 7, 8, 9 и 10. Секој продаден одделно. Увезени.

Повеќе детали

Избор на купувачи