Главни работи за задачи на ткаенина, црна боја, црна боја
Неодамнешно

Главни работи за задачи на ткаенина, црна боја, црна боја

DEN 1.67

Достапно на барање

Чаир за задачи на мрежни мрежи е мешавина од удобност, поддршка и мобилност. Потпирачот за грб и капакот на седиштата се изработени од лесен тапацир на ткаенина од црна мрежа. Високиот потпирач за грб обезбедува цврста поддршка за грбот и великодушно поставеното седиште додава уште еден слој на контурирана удобност за време на тие долги работни денови. Лесно прилагодете ја висината на столот со удобната пневматска рачка за лифт за да прилагодите стол за да ви одговара. Трајната црна најлонска пластична база со 5 везди ќе издржи години на абење и солза со текстурална завршница. Трајните тркала со двојни риболовци непречено се тркалаат низ собата и се изградени за да траат. Канцеларијата за канцеларии на мрежи ќе се спари добро со најразлични стилови на биро од современи до модерни и сè што е помеѓу. Компактниот дизајн го прави ова одлично столче за секој простор голем или мал. Без разлика дали во кубична, домашна канцеларија или соба за дом, главната столица за задачи на црната мрежа го обезбедува современиот стил и функционалност што ви треба. Главни задачи за задачи на ткаенина : Тип на грб : Низок грб. Материјал : Мешава мрежа. Боја : Црна база. Основен материјал : Издржлива најлон пластика. Седиштето е великодушно поставено со густа пена за долготрајна удобност. Двојни тркала за риболовци за лесна подвижност околу собата. Идеално за домашна канцеларија, соба за живеење или професионални работни места. Пневматска прилагодлива висина на седиштето. Одлично одговара со сите стилови на домашен или канцелариски декор. Поддржува до 250 фунти. Потребно е собрание. 3Д Интерактивно упатство за склопување достапен преку бесплатна апликација BILT (Преземете од App Store или Google Play). Димензии : 18,25 во W x 19.25 во d x 30.25 in - 35,25 во H (46,36 cm x 48,9 cm x 78,74 - 89,54 cm). Модел# : MS98-060-099-02.

Повеќе детали

Избор на купувачи