Parka 4-во-системот за мажи Realtrere Xtra
Неодамнешно

Parka 4-во-системот за мажи Realtrere Xtra

DEN 3.33

Достапно на барање

Системот Real Tree 4-во-1 Parka е мултифункционална јакна. Надворешната обвивка е водоотпорна, дише, ветровито и е исто така многу тивка за демнат. Внатрешната јакна е изолиран реверзибилен бомбардер. Се менува од Realtree Xtra во цврста зелена боја. Thinsulate® изолација; Јакна со повеќе функционални системи; Водоотпорна, дише и ветерна надворешна јакна; Реверзибилна изолирана внатрешна јакна.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: