Рецепти на Miow Mi Bistro Rotisserie Chicken Fuse Dry Cat Food, 12-фунти
Неодамнешно

Рецепти на Miow Mi Bistro Rotisserie Chicken Fuse Dry Cat Food, 12-фунти

DEN 1.33

Достапно на барање

Вашата мачка ќе се прочисти со задоволство откако ќе јаде на овој вкусен оброк инспириран од бистро, внимателно подготвен со вистинско пилешко. Meow Mix Bistro рецепти Rotisserie Chicken Alumer Draw Cat Food е дел од новата линија за рецепти на Bistro, храна за суви мачки во која има вкусни состојки испечени во крцкава кибл за да ги изнесе вкусните, природни вкусови што ги сака вашата мачка. Содржи една (1) торба со 12 фунти од Meow Mix Bistro рецепти rotisserie пилешко вкус суво мачка храна. Направено со вистинско пилешко. 100% целосна и избалансирана исхрана. Сите основни витамини и минерали.

Повеќе детали

Избор на купувачи