Предна Прошетка Жени Биволи Карирани Панталони Секојдневни Пижами За Половината Со Врвки Со Џебови Облека За Спиење
Неодамнешно

Предна Прошетка Жени Биволи Карирани Панталони Секојдневни Пижами За Половината Со Врвки Со Џебови Облека За Спиење

DEN 255.84

Достапно на барање

t Type : Жените Пижами Дневна Панталони панталони. Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Женски Биволи Карирани Пижами Панталони, Женски Карирани Панталони, Дневни Панталони, Еластични Панталони За Половината. Тип На Шема : Биволска Карирана, Џебови, Врвка За Влечење, Еластична Половина. Боја : Црвена, Црна, Вино Црвена, Сина, Повеќебојна. Големина : С М Л ХЛ ХХЛ. Материјал : 65%Полиестер 30%Памук 5% Спандекс. Должина : Целосна Должина. Половината : Средна Половина, Врвка За Влечење, Еластична Половина. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Божиќ Божиќ,Дедо мраз,Ноќ, Забава, Секојдневно, Дома, Облека за Спиење, ноќна облека,дневна, спорт, одмор,вокација, улична облека итн. Карактеристики : . 1. Жените Карирани Пижами Панталони,повик Лабава Биволи Карирани Панталони, Еластична Половината Дневна панталони. 2. Два странични џебови, секој внатрешен и надворешен, доволно за безбедно држење на телефоните, паричниците и клучевите итн. 3. Класичен Кариран Дизајн На Шема-кој вели дека не можете да изгледате модерно додека носите салон? Овие дезени панталони за одмор имаат различен дизајн во боја што се издвојува меѓу вашите традиционални пижами. 4. Направете ја ноќта малку пошарена со нашите забавни карирани отпечатоци. PJs имаат само-трим појас за прекрасен завршен изглед. 5.Овие панталони со мешавина од полиестер ќе обезбедат лежење или спиење да станат вашите две омилени работи, бидејќи овие панталони не само што обезбедуваат удобност во креветот, туку и за време на секоја активност во куќата. Или дури и извадете ги надвор и удобноста ќе остане иста. Панталоните доаѓаат во различни карирани модели за широк избор на избори. Содржина на пакетот : 1 х Женски Пижами Дневна панталони. . Карактеристики : Еластичниот струк ви обезбедува удобно, сигурно вклопување. Страничните два џебови го олеснуваат држењето на промените, клучевите или телефонот. Карираните пижами додаваат забавен талент во облеката за спиење на вашата девојка. Влечење дневна панталони, жени пижами дното со џебови, класичен карирани дневна панталони жени. Карираните Панталони за Спиење со карирана шема на аловер внесуваат забава во вашата рутина пред спиење. Меката ткаенина ќе ве одржува удобно цела ноќ, додека еластичниот струк обезбедува удобно, сигурно вклопување. Можете да ги измешате и усогласите ОВИЕ ПАНТАЛОНИ СО ПЈ со кариран принт со различни маици за спиење за да создадете безброј облеки за пижами што ќе ве подготват пред спиење за кратко време. Боја : Црвена, Црна, Сива,Сина, Вино Црвена Големина : С М Л ХЛ ХХЛ Материјал : 65% Полиестер 30% памук. дневни панталони, женски панталони за пижами, дно за пижами, панталони за спиење, панталони за Дневна Облека, божиќни дно, панталони за спиење со врвки, панталони за пижами за жени со џебови. Многу употреба, совршена за носење сон, секојдневна облека, дома, излегување, одмор. Добро за повеќето сезони. Овие панталони за пижами со врвки се совршени за преку ноќ или лежерен ден дома. Совршен дом панталони за колеџ девојки. Доволно удобно за лазење во кревет, но доволно стилски за одење на кампусот. Симпатичните отпечатоци и дизајни се одлични за забави во пижами, соби во студентски дом и релаксирање дома. Обичните карирани дневни пижами се совршен избор за облека за спиење,ноќна облека,пижами,секојдневно, забава, одмор, пролет, aut, дом, клуб, ноќно излегување, салон или како подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, ќерка или пријател.

Повеќе детали

Избор на купувачи