Атлетски дела момчиња аура печатени шорцеви, големини 4-18
Неодамнешно

Атлетски дела момчиња аура печатени шорцеви, големини 4-18

DEN 2.33

Достапно на барање

Од време на вежбање до вежбање, вашето момче е поставено со овој пар печатени шорцеви од аура од атлетски дела. Кул, удобен додаток на неговото спортско, атлетско носење, шорцевите на овие момчиња се истакнуваат со лесен стил, влечење со еластична половината за дополнителна удобност и детали за печатење на око-оценки! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Active. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; детали за контрастно печатење; Влашката за влага за да помогне да се одржи ладно и суво. Аурата на момчињата печати шорцеви од атлетски дела.

Повеќе детали

Избор на купувачи