Без граници на алатката за плус големина на јуниори, Хенли Топ
Неодамнешно

Без граници на алатката за плус големина на јуниори, Хенли Топ

DEN 2.33

Достапно на барање

Бидете кул и обични со овој лесен за носење на Хенли од без граници. Овој врв има класичен дизајн на кошула Хенли со копчиња на деколте и е обележана со јазичиња со копчиња за да ги преврти ракавите за алтернативен изглед и стил. Најдобриот дел : Страничното расипување со затворање на вратоврска, помагаат да ја разгорите вашата фигура кога сте подготвени да излезете. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Редовно вклопување. Деколте : Детали од четири копчиња Хенли. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со табулатори за копче за тркалање. Ocketsебови : Предни џебови на лепенка со клапи. Карактеристики : Руширање по страните со прилагодливи врски; Цврста ткаенина со дрес на Слаб. Алатката на Јуниорс Плус Хенли Топ од без граници.

Повеќе детали

Избор на купувачи