Нема граници на уништуваните кратки на јуниори
Неодамнешно

Нема граници на уништуваните кратки на јуниори

DEN 586.56

Достапно на барање

Симпатична, стил на живеење сега е ваша облека на денот со овие потресени недостатоци од без граници. Спарете ги овие кратки тексас комбинезони со долга или кратка ракав за забавен, разигран викенд. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. квадратно деколте. Прилагодливи ленти за рамо. Затворање на затворачот. Машина за перење. Увезени. Незадоволни кратки на јуниори од без граници.

Повеќе детали

Избор на купувачи