Манор парк цврсто дрво помлад близнак близнак кревет, сива
Неодамнешно

Манор парк цврсто дрво помлад близнак близнак кревет, сива

DEN 2640.00

Достапно на барање

Стилски и здрав, нашиот близнак близнак со низок мансарда направен од цврст бор во насликана завршница е сигурен дека ќе му угодува на секој, студент на колеџ на детето. Ниската висина за да се обезбеди безбедно искачување пред спиење во комбинација со доволно простор под тврдина за да ја задоволи секоја имагинација или складирање за да ја зголеми ефикасноста, овој кревет ќе биде хит без оглед на дизајнот на просторијата. Без не треба да се крева кревети. Манор Парк цврсто дрво помлад кревет близнак, сиво : изработено од цврсто дрво за цврста конструкција. Секој кревет може да поддржи до 250 килограми. Креветот за близнаци со низок мансарда е идеален за потребите за заштеда на простор. Вклучени летви за поддршка, не е потребна пролет за кутија. Душекот и постелнината не се вклучени. Испораки подготвени за составување со чекор по чекор инструкции. Димензии : 46 "H x 79" W x 42 "L.

Повеќе детали

Избор на купувачи