Women'sенски плус кратки ракави за завиткување на предниот дел Макси Ромпер
Неодамнешно

Women'sенски плус кратки ракави за завиткување на предниот дел Макси Ромпер

DEN 472.00

Достапно на барање

Нема ништо подобро од парче што ве тера да изгледате и да се чувствувате најдобро себе. Направете ја оваа светлина и звук, плус кратки ракави за завиткување на предниот дел на максим. Се одликува со еластичен детал за половината што ви овозможува да го прилагодите вклопувањето на овој фустан според вашиот избор. Другите карактеристики на овој Romper Light & Sound вклучуваат врв на вишок со привремено затворање што го покажува вашето софистицирано чувство за стил. Направено од супер мек рајон, овој ромпер има прекрасен дизајн на цветни печати што е сигурно да го направи срцето на вашиот здроби. Совршено за топлите временски температури, ова светло и звук ќе ви помогне да останете кул и суво, без разлика каде ќе ве однесе денот. Light & Sound Women'sенски плус кратки ракави за завиткување на предниот дел на максим ромпер : 100% рајон. Еластичен фронт. Ропер. Завиткан фронт. Цветен принт. Плус . Лесен. Предност на вишок. Кратки ракави. Достапно во црно цветно печатење. Рачно миење ладно, капе суво, не бели, железо ако е потребно.

Повеќе детали

Избор на купувачи