Република 503-270-Hgy-Универзитетот Бредли Gameday Hoodie, Хедер Греј - Мали
Неодамнешно

Република 503-270-Hgy-Универзитетот Бредли Gameday Hoodie, Хедер Греј - Мали

DEN 127.68

Достапно на барање

Денот На Републиката Дуксерот Е нашиот класичен дуксер со пуловер во сива боја, со лого печатено на екран на вашите омилени колеџ тимови. Овој дуксер од руно е исклучително мек, удобен, со прилагодливи врвки за влечење и џеб од кенгур напред. Бидете сигурни да го покажете вашиот училишен дух со овие прекрасни Дуксери За Денот На Играта. Карактеристики худиекласичен Сив Екран За Боење Печатен Логоредуциран пилинг и помек воздушен млаз предиво 1х1 атлетско ребро-плетена јака и манжетни со спандексдвоена игла зашиено рамо, дупки за раце, манжетни и појас супер Мек, Удобен И Издржливофицијално Лиценцирани Спецификации Боја : Хедер Грејзизе : име на мал тим : Име На Универзитетот Бредли : Ncaamaterial : 9.3 oz, 50/50 памук и полиестерска тежина : 1.6 lbs-sku : wrpb455231 памучна маица, дигитално отпечатена во сад, машинско перење. Одлична Идеја За Подарок За Студенти, Факултет, Алумни, Родители, Пријатели, Тим. Официјално Лиценциран Од В Република Облека-Носете го вашиот училишен дух со гордост!.

Повеќе детали

Избор на купувачи