Baylis & Harding Sweet Mandarin & Grapefruit Set Подарок
Неодамнешно

Baylis & Harding Sweet Mandarin & Grapefruit Set Подарок

DEN 1.00

Достапно на барање

Baylis & Harding Sweet Mandarin & Grapefruit 5 парче Подарок Подарок, кој содржи 300 ml тело за миење на телото, миење на туш 300 ml, 130ml Негување на рака и лосион за тело, 150g сапун, 100мл навлажнувачки путер од тело. Овој зачудувачки сет на подароци е совршено искуство со разгалување. • Прекрасен сет за подароци што содржи сè што ви треба за совршено време за бања и препуштена од глава до пети. • 300мл миење на телото, миење на туш 300 мл, 130мл негување и и лосион за тело, 150g сапун и 100 мл путер од тело. • Иконски сладок сладок мандарински и грејпфрут на Бајлис и Хардинг. • Не е тестирано на животни или содржи материјали добиени од животни. Погодно за веганите • Пластична бесплатна надворешна амбалажа - 100% рециклирање.

Повеќе детали

Избор на купувачи