Без граници за печатење кардиган на јуниори
Неодамнешно

Без граници за печатење кардиган на јуниори

DEN 287.68

Достапно на барање

Поп ја оди бојата без кардиган за печатење на границите. Спарете го со резервоар или мета и додадете го тоа дополнително нешто што му треба на секоја облека. Исклучиво на. Материјал : 85% акрилик/15% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен.

Повеќе детали

Избор на купувачи