Атлетски печатени маици на Расел Бојс, 4-
Неодамнешно

Атлетски печатени маици на Расел Бојс, 4-

DEN 2.33

Достапно на барање

Конечно, кошула што може да остане во чекор со него! Перформансите за печатење на Расел го одржуваат кул и удобен во текот на целиот ден. Екипаж. Без ракави. Dri-Power 360 Wicks се пот за да го одржи сув. Рефлективните акценти ја зголемуваат видливоста при слаба осветленост. Intelli Fresh обезбедува контрола на мирис. Лого на левото градите. 92% рециклиран полиестер/8% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Расел печатење перформанси за момчиња.

Повеќе детали

Избор на купувачи