Трговска марка ликовна уметност една црвена лале од Курт Шафер, рамка од дрво
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност една црвена лале од Курт Шафер, рамка од дрво

DEN 0.33

Достапно на барање

Подготвени да се дружат и да се вратат во различни големини 16 "x 20". Една црвена лалета ја омаловажуваше врамената уметност. Курт Шафер. Тема : Цветни. Стил : современ. Формат : хоризонтална. Бела мат со рамка од дрво. Материјал : Акрилик. Големина на печатење : 11 "x 14". Печати медиум : Гикле. Подготвени да висат. Целосно собрани. Се одликува со црвен цвет опкружен со виолетови цвеќиња. Мат дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен додаток на кој било простор.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 1.67
Пофалбата: