Brinley Co. Women'sенски фау велур глужд обвивка плетенка јаже станови
Неодамнешно

Brinley Co. Women'sенски фау велур глужд обвивка плетенка јаже станови

DEN 990.40

Достапно на барање

Овие стилски станови за завиткување на глуждот од страна на Brinley Co. Ниска пета за блок -потпетици и стилска лента за глуждот го комплетира изгледот на овие станови за трендови. Овие чевли со платформа се направени со велур и велур и материјали направени од човекот. На дизајнот е истакната зашилена бадем пети. Висина на потпетицата : 1-инчен Чунки наредена потпетица. Висина на платформата : 0,5-инчна платформа. Ширина : Средна. Поставена : Фаукс велур. Единствен материјал : материјал изработен од човекот. Подножје : Лесно постепено. Горниот/надворешниот материјал : Фаукс велур, материјал изработен од човекот. Сите мерења се приближни и може да се разликуваат по големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи