Уметнички ткајачи Алдос морнарица Руст Традиционална, Надворешна 2'6 8 'машина за миење на машината за миење садови
Неодамнешно

Уметнички ткајачи Алдос морнарица Руст Традиционална, Надворешна 2'6 8 'машина за миење на машината за миење садови

DEN 0.33

Достапно на барање

Колекцијата Aldous прикажува традиционален гроздобер дизајн што ќе даде изјава во секоја просторија со зрачење на елеганција, удобност и софистицираност. Оваа колекција на килими лесно се спарува со модерен мебел или може да се користи за да се слоши на врвот друг килим за свеж изглед. Машината ткаена конструкција на овие парчиња обезбедува издржливост по удобна цена. Направено со Ченил-Полистер во Турција за мек рамен куп. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте прво на мала област. Се препорачува употреба на подлога за килим за да се спречи лизгање и движење. Една година ограничена гаранција. 100% Ченил-Полистер. Машина ткаена во Турција. Низок куп. Дебелина : 0,039 ". Разновидност на големина и бои на располагање. Овој разноврсен килим има прекрасен ажуриран традиционален дизајн за безвременски поглед на удобна точка на цените . дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршен за високо Сообраќајните области на вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници . Функционалниот низок куп овозможува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги изградувате влезовите. Чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш тестирајте прво место.

Повеќе детали

Избор на купувачи