Аукфа дрвена куќа кревет за деца за деца за деца - целосна големина платформа рамка за кревет - сива
Неодамнешно

Аукфа дрвена куќа кревет за деца за деца за деца - целосна големина платформа рамка за кревет - сива

DEN 2559.84

Достапно на барање

Оваа рамка за кревет е совршено решение за спалната соба за вашите деца. Оставете го симплистичкиот дизајн да создаде разговори без да изгуби простор или да ја натера просторијата да се чувствува затворен. Современиот стил и неутралната завршница непречено се мешаат со која било шема на бои, дозволувајќи му на овој дизајн да блесне! Овој кревет нуди безбеден простор за вашите деца да спијат добро ноќ. Карактеристики : [Подобра околина за спиење] Благодарение на полу-затворениот простор, вашите деца ќе имаат свој простор за спиење што овозможува утешна атмосфера за подобар сон, додека не жртвуваат циркулација на воздухот. [Супериорен квалитет] Креветот со целосна големина е конструиран со цврста рамка на Pinewood што може да ја подобри стабилноста и издржливоста. Сликите не се вклучени, треба да подготвите извори или темели на кутии . [Отворен и простран] Овој отворен концепт овозможува креативноста да се украси со кое било специјално уметничко дело, или дава изјава без да се скрие постојниот декор . [разноврсен дизајн] вие Може да го постави вашиот душек директно на подот за повеќе боемски изглед или да постави кревет над пролетниот душек на кутијата . [Димензии] Севкупна димензија на производот : 77,8 "L x56.8" W x73.2 "H, душекот не е вклучен. Некои не се вклучени. Некои некои не се вклучени. Некои не се вклучени. Некои не се вклучени. Некои некои Потребно е склопување. Ве молиме, не двоумете се да контактирате со еден од нашите пријателски претставници на услуги на клиентите . Опис на производот : Севкупна димензија на производот : 77,8 "L x56.8" W X73.2 "H. Севкупна тежина на производот : 39 bs. Капацитет на тежина : Нема ограничување. Препорачан душек : Дебелина6-12 ". Материјал на производот : MDF+Pinewood.

Повеќе детали

Избор на купувачи