Pantssaver Custom Fit Car Clone Dats Fore For RAM 2011, компјутер, целата временска заштита за возила, тешка временска репресија на пластика, црна
Неодамнешно

Pantssaver Custom Fit Car Clone Dats Fore For RAM 2011, компјутер, целата временска заштита за возила, тешка временска репресија

DEN 2.67

Достапно на барање

Кликнете овде за да најдете прилагодени подни душеци за да одговарате на вашето вклопување во сопственост на возилото : Вашиот автомобил за автомобили се исечени за да го вклопите точниот распоред на вашиот RAM 3500 кат, така што тие инсталираат во секунди без завртки, завртки, сврзувачки елементи или потребни алатки . Заштитете Вашиот автомобил и облека : Deep Grooves Channel вода, снег, кал, истурање и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 ml (16 мл.) На кал и лесно избришете или исплакнете чисти . Супериорни сите временски перформанси со автомобили во автомобили : Направено од нетоксични, отпорни на временски услови рециклирани ПВЦ, панталони без панталони БПА се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и одржуваат флексибилност и издржливост до минус 76 ° F (-60 ° C) . Не-лизгање дизајн : Флексибилни грицки го зафаќаат подот за да го задржат душекот во место без да го оштетите вашиот тепих на возилото . Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челични работници (USW локални 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на мирот на ум . одговара на Изберете : 2011 Dodge RAM 3500 и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Повеќе детали

Избор на купувачи