Манор Парк на отворено сет на внатрешен двор, сина црна метална перница
Неодамнешно

Манор Парк на отворено сет на внатрешен двор, сина црна метална перница

DEN 1.33

Достапно на барање

Одвојте некое време да се одморите за време на топлото време на Manor Park Modern 5 Piection Cushioned Outdoor Dececation. Четирите инчи перници обезбедуваат удобно место за пријателите и семејството да седат за време на роденденските баши или клуб за книги. Акцентите на кабелот и металната рамка обезбедуваат современ стил за да го воздигнат амбиентот на вашата палуба или внатрешен двор. Времето и материјалите отпорни на УВ се направени да траат за многу лета што доаѓаат. Вклучува 2 аголни столчиња и 3 столици без вооружување. Модерен современ стил. Удобни 4 "перници на седишта и потпирачи за грб. Отстранливите капаци го олеснуваат чистењето. Ремени за јамки ги одржуваат перничињата на место. Волнените акценти на кабелот на секое парче. Поместете ги парчињата наоколу за да одговараат на вашиот простор. Времето и ОВ-отпорна на олефин ткаенина.

Повеќе детали

Избор на купувачи