Трговска марка ликовна уметност Ле Баин Париз I платно уметност по боја пекара црна мат, дрвена рамка
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност Ле Баин Париз I платно уметност по боја пекара црна мат, дрвена рамка

DEN 704.00

Достапно на барање

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Ле Баин Париз и“ платно уметност по пекара во боја црна мат, дрвена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Повеќе детали

Избор на купувачи