Конкуренција Инженеринг Челик Задните Тркала Кади
Неодамнешно

Конкуренција Инженеринг Челик Задните Тркала Кади

DEN 0.67

Достапно на барање

Овие Конкуренција Инженеринг челик фендервелс се монистра на рабовите за да им дадат дополнителна цврстина и се изработени од челик со 24 мерачи. Овие fenderwells овозможи многу дозвола, дури и на 15 и 16 во. Про Акции гуми.; 24-мерач челик. Питсбург заклучување цвест за лесно склопување. Мушка валани зајакнување ребра за сила. Достапно во шест дијаметри. Димензии : 36 "Л х 18" Х х 23.25 " В.

Повеќе детали

Избор на купувачи