Женрикс Капак За Складирање Возила За Хонда Пионер Ново
Неодамнешно

Женрикс Капак За Складирање Возила За Хонда Пионер Ново

DEN 655.84

Достапно на барање

Женрика За Складирање На Возила За Хонда Пионер 1000 Нови. Состојба : Сосема ново. Компатибилност Целокупната Големина На Возилото (L x w x H) : . 116,8 х 63 х 76,4 во (296,7 х 160 х 194 см). Материјал : 190 Негира полиестер. Погоден За Седишта СО Еден Ред ХИВ (2-3 Патници). 1.Нашите уникатни обработени ткаенини од ув и водоотпорни МАТЕРИЈАЛИ се заштитени од дожд, ветер, снег, сонце, измет од птици, сок од дрвја и нечистотија и нема да пукнат во студено време,да го заштитат ХИВ од сонце,дожд,оштетување на водата. 2.Преден и заден еластичен кабел зашиен на дното за цврсто вклопување.Сите шевови се врвот зашиени со тешка најлонска нишка. 3.Рефлектирачки Ленти во Четири страни, што е лесно За Складирање и му помага на ВАШИОТ ХИВ Да биде забележан Ноќе. 4.Врзани & завој спречување на капакот е разнесена, брзо прилагодување на ремени и токи. 5.Отвори од двете страни : Двојни отвори за воздух за проток на воздух, што може да ја намали внатрешната влага и кревање ветер. 6.ПРЕДНА Ознака : погодно е да го инсталирате капакот во ВАШИОТ ХИВ. Вклучени : цврста кутија за пакување,ХИВ Капак,Торба За Чување Торба,3x Завој, 2x Пластични Прилепувања бесплатно. Издржлив И АТРАКТИВЕН - Капакот Со Високи Перформанси Е Прилично Ценет И Задоволството е 100% Загарантирано. Цврст-Изработен со 190 Негирачки Полиестерски Материјали за Наша Внатрешна И Внатрешна Употреба Во Лето и Зима. СУПЕРИОРНА ХИДРОИЗОЛАЦИЈА И ЗАСОЛНИШТЕ за ВЕТЕР-Издржлив Материјал, Отвори За Покривање, Еластичен Раб, Токи за одржување на ВАШАТА ОТПОРНОСТ На ВОДА ОД ХИВ И Ветроупорен. ЗАШТИТЕТЕ ГИ Вашите Шевови Снимени СО ИНВЕСТИЦИИ, Предна Ознака, Ноќно Рефлектирање, Отвори За Покривање, Ремен И Токи.

Повеќе детали

Избор на купувачи