ПРЕДВОДЕНА Флеш Божиќ Градите Божиќ Дедо Мраз Снешко Блескав Брошеви Прозрачна Ревер Пристап Брош Божиќ Подарок Костим Облечи Реквизити Декор
Неодамнешно

ПРЕДВОДЕНА Флеш Божиќ Градите Божиќ Дедо Мраз Снешко Блескав Брошеви Прозрачна Ревер Пристап Брош Божиќ Подарок Костим Облечи

DEN 2.00

Достапно на барање

Опис. Овој брош е направен од пластични и ткаенини материјали со прозрачен дизајн, тие се издржливи и лесни. Девојките носат тоа ќе ги направи да изгледаат шик и карактеристични, погодни За Божиќ, забава, фестивал и така натаму. Брошот е дизајн На божиќни елементи со исклучителни детали, што ги прави привлечни, смешни и креативни. Функција. - Боја : како што е прикажано. - Материјал : пластична и памучна ткаенина. - Големина : 6х6х2, 5см. - Дизајн со шарени Божиќ Дедо Мраз, елен и снешко, како и мечка, прозрачна и трепка, деликатна и пристојна. - Обликот на брошот е креативен и фестивал, што е совршено За да биде божиќен подарок за вашето семејство или љубовник или други луѓе. - Одлично за сите прилики како свадба, божиќ, роденден, годишнина и многу повеќе забави. - Префинет моден стил, изгледа симпатично и слатко. - Специјалниот дизајн и трендот на тон ве ставаат да станете фокусна точка во сите прилики. - Вреди да се поседува, не само убава декорација, туку и може да биде добар подарок. - Изработени од материјали, тие се издржливи и лесни. Дизајн со шарени Божиќ Дедо Мраз, елен и снешко, како и мечка, прозрачна и трепка, деликатна и пристојна. / Обликот на брошот е креативен и фестивал, што е совршено За да биде божиќен подарок за вашето семејство или љубовник или други луѓе. |Одлично за сите прилики како свадба, божиќ, роденден, годишнина и многу повеќе забави. |Префинет моден стил, изгледа симпатично и слатко. |Специјалниот дизајн и трендот на тон ве ставаат да станете фокусна точка во сите прилики.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 1087.84
Пофалбата: