Пушење крок со три станови на балерина со лак
Неодамнешно

Пушење крок со три станови на балерина со лак

DEN 3.33

Достапно на барање

Пар на Викторија К, модерен текстуриран крок дизајниран материјал со три лак на прстенот на предниот дел, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар станови на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Лизгање; мода; удобност.

Повеќе детали

Избор на купувачи