Сизи Тенлитс Постави 9pk Ангел 3-Д Од Џен Лонг
Неодамнешно

Сизи Тенлитс Постави 9pk Ангел 3-Д Од Џен Лонг

DEN 2.33

Достапно на барање

Тенките создаваат блескави детални форми за покреативни проекти за изработка на картички и изработка на хартија. Овие комплети за матрици тенки нафора се дизајнирани да сечат, втиснуваат или матрицираат еден лист картон, хартија, метална фолија или велум. Тие се едноставни за употреба, компактни и преносливи за сечење дома или во движење. Користете ги за зголемена сложеност и за да додадете посебен допир на инспирација на сите ваши проекти. Уметност и Занаети.

Повеќе детали

Избор на купувачи