Време и време слајд на женски базен
Неодамнешно

Време и време слајд на женски базен

DEN 0.33

Достапно на барање

Меките и лесни, овие сандали за слајдови на жените и Tru, се дизајнирани со подножјето на ногата, правејќи ги овие фудбалски слајдови совршени за секојдневните работи или современиот стил на работа. Овие сандали со лизгање се изградени за удобност во текот на целиот ден. Со облик на стапало, овие слајдови сандали за дами нудат супериорна поддршка и удобност на секој чекор. Чекор и чекор-излез, супер удобен стајлинг .. ќе сакате дека слајдовите на овие дами се „лесна грижа“ : само избришете ја чистата со влажна крпа и суво на воздухот за да ја одржите чистотата под нозете. Доаѓа во аренди тропски принт, цветна боја на вратоврска, Ripple Rainbow и Rhinestone верзии, исто така! Создадено во „Цели големини“, ќе сакате да нарачате големина ако спаѓате помеѓу нив, за да се вклопиме. Овие сандали на дами доаѓаат во големината 6, со големина 7, дами со големина 8, големината на дамите и големината на дамите 10. продадени исклучиво на и. Поддржувачки, удобни слајдови : Овие се најтешки во удобни, секојдневни сандали со слајд со супер удобен стил за дами. Меките и лесни, овие временски и вистинити жени со слајдови на жени, се дизајнирани со подножје на ногата, правејќи ги овие фудбалски слајдови совршени за секојдневните грешки или современиот стил на работа. Чекор и излез : Овие сандали со лизгање се изградени за удобност во текот на целиот ден. Со облик на стапало, овие слајдови сандали за дами нудат супериорна поддршка и удобност на секој чекор. Едноставно, влезете и вие сте подготвени да излезете. Доаѓа во аренди тропски принт, цветна боја на вратоврска, Ripple Rainbow и Rhinestone верзии!. Лесна грижа : Loveе сакате дека слајдовите на овие дами се „лесна грижа“ : само избришете ја чистата со влажна крпа и суво воздух за да ја одржите чистотата под нозете.

Повеќе детали

Избор на купувачи