Моси Нуркање Втора Фаза Регулатор На Среден Притисок Црево Додаток За Нуркање
Неодамнешно

Моси Нуркање Втора Фаза Регулатор На Среден Притисок Црево Додаток За Нуркање

DEN 623.68

Достапно на барање

Опис : *Сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и функционален* висококвалитетна цевка со среден притисок, вклучен слој со плетенка, потрајни* Главно се користи За поврзување на секундарниот регулатор за дишење за нуркање и вентилот за намалување на примарниот притисок за нуркање*ова преносно црево за среден притисок за нуркање е широко погодно За нуркање, нуркање спецификација : *Материјал : пвц+Метал+Најлон*Боја : Црна (Како Што Покажуваат Сликите)*Големина : Должина Прибл.Надворешна нишка од 15 см/ 90см : 3/8-24неконечна нишка : 9/16-18УНФ (Како Што Покажуваат Сликите) * Тежина : Околу 26g/160g Package вклучува : 1x нуркање среден притисок hose Note : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Совршени функции, ви даваат прекрасно искуство. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви го решиме. Нуркање Втора Фаза Среден Притисок Регулатор Црево Нуркање Додаток.

Повеќе детали

Избор на купувачи