Време и време жени и жени плус цветни цвеќиња на половината на половината
Неодамнешно

Време и време жени и жени плус цветни цвеќиња на половината на половината

DEN 1.33

Достапно на барање

Забавувајте се на сонцето на овие дното на пливањето од време и Тру! Пар со врвот што одговара или измешајте го со вашите други омилени за тотално незаборавен изглед. Цветни и ласкави, овие дното на бикини со високи половини се подготвени за базенот, плажата или задниот двор. Исклучиво на. Материјал : 82% најлон/18% спандекс; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи затворање со големина S. : Повлекување на стилизирање со еластична лента за половината за удобност. Покриеност : Целосно. Карактеристики : Дизајн со високи нозе и високи половини; faux завиткан фронт; Сеопфатно цветно печатење. Белешка : Секое парче за пливање за капење прикажано овде се продава одделно. Цветно дното на пливање со високи половини за жени од време и Тру.

Повеќе детали

Избор на купувачи