Едно - Harman Kardon Edition - 4G паметен телефон - RAM меморија внатрешна меморија GB - слот за microsd - LCD дисплеј - 5 - Пиксели - пратеник на предната камера - Спринт Следен - Црна со гла
Неодамнешно

Едно - Harman Kardon Edition - 4G паметен телефон - RAM меморија внатрешна меморија GB - слот за microsd - LCD дисплеј - 5 -

DEN 1.00

Достапно на барање

HTC One (M8) - Harman / Kardon Edition - црно со нагласувања на шампањ - 4 G паметен телефон - 32 GB - KDMA / GSM Клучни карактеристики и придобивки : Brushed Metal Design Wrap -Околу рамка за Unibody Curved за да одговара на вашата рака. Изградени за да ги задоволат очите . Рачните иновации Внатрешни компоненти овозможуваат тенка, но издржлива градба . изградена за импресиониран од земја нагоре, HTC One (M8) има задебелен, четкан метален дизајн. Надлежните внатрешни компоненти овозможуваат само тенка конструкција од 9,35 мм (0,37) и заоблена, ергономска форма што одговара на вашата рака со природна леснотија . Најдоброто во светот штотуку добија подобра метална рамка со кривини на обвивка, куќи со двојна леќа камера и повеќе Вградени карактеристики на HTC Boomsound од кога било . Вратете ги објектите на фокусот во фокусот, дури и на фотографиите што веќе сте ги направиле со UFOCUS . Аудио со Punchdual предните звучници на HTC Boomsound создаваат аудио звучна сцена што треба да ја слушнете за да верувате . Што е Вклучено : HTC One (M8) Харман/Кардон издание.

Повеќе детали

Избор на купувачи