Arteple Industries Dinosaur Skelet Artifacts Crocked Earth Model, 2 парчиња, секоја 19, дизајнирана од Дафне Полсели
Неодамнешно

Arteple Industries Dinosaur Skelet Artifacts Crocked Earth Model, 2 парчиња, секоја 19, дизајнирана од Дафне Полсели

DEN 0.33

Достапно на барање

Колку е поголем wallидот, толку е поголема уметноста! Сега воведување на нашата најнова големина за сетови на wallидни плакети. Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели. Артефактите на скелетот на диносаурус испукана модел на земја.

Повеќе детали

Избор на купувачи