Трендови Меѓународни Војна на Starвездите: Мандалоријан - Календар на wallидот на децата и пушки
Неодамнешно

Трендови Меѓународни Војна на Starвездите: Мандалоријан - Календар на wallидот на децата и пушки

DEN 271.84

Достапно на барање

Можеше да го слушнете колективниот гас во моментот кога се запознавме со детето, познато и како „Бебе Јода“, во хит Телевизиската серија Дизни+, Војна на Starвездите : Мандалоријан. Деминутивното суштество прилично искрено ги украде срцата на fansубителите на „Војна на Starвездите“ насекаде. И покрај тоа што Империјата падна, нешто злобно се разбранува, и така мандалоријан ќе го заштити Грогу по секоја цена. Ова е начинот .. Придружете се на мисијата и учествувајте во авантурата секој ден во годината со овој „Војна на Starвездите“ од 2023 година : Календарот Мандалорија. Date Works 16 -месечни календари на wallидови имаат календарска страница за секој месец од 2023 година, како и последните четири месеци од 2022 година. Секоја месечна календар се шири одлики доволно простор за да се одбележат важни датуми или да се запишат белешки за потсетување - правејќи ги совршени за да останат организирани и Продуктивно цела година. 2022-2023 Календарите прават одличен подарок за секој на вашата листа! Trends International 2023 Војна на Starвездите : Мандалоријан - Детето (двојазичен француски) wallиден календар и pushpins : Овој „Војна на Starвездите“ од 2023 година Мандалоријан Календарот на wallидот на децата и пакетот на Пушпин има месечни страници за јануари до декември 2023 година, како и последните 4 месеци од 2022. 13 висококвалитетни слики отпечатени на премиум хартија. Користете ги чистите, тркалезни глави (30-пакувања) за да го закачите вашиот календар од 2023 година на wallид, плута од табла или билтени дома, училиште или канцеларија за да ги пратите важните датуми и да останете организирани цела година. Јазик : Англиски. Совршена големина - димензиите на календарот се 12 '' x 12 ''.

Повеќе детали

Избор на купувачи