Лажичка женска плетена миди здолниште
Неодамнешно

Лажичка женска плетена миди здолниште

DEN 581.28

Достапно на барање

Како ја освежувате вашата гардероба? Лесно-со миди здолниште на Scoop што го распрснува секој вашиот потег со плетенка дизајн во лесна ткаенина со свиленкаста мазна финиш за полиран, повлечен изглед. Исклучиво на. Материјал : 96% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 ”и носи големина S. одговара : модерна. Должина : MIDI должина; 29 ”долг. Затворање : Затворање на скриено затворање на страничен прицврстувач. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетенка, мазна, завршна обработка на свила; нелиран. Womenенски плетенка миди здолниште од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Повеќе детали

Избор на купувачи