Озарк Трага Оз Белиот Внатрешен спинер
Неодамнешно

Озарк Трага Оз Белиот Внатрешен спинер

DEN 351.20

Достапно на барање

Озарк Траил го испорачува риболовниот справи што го бараат риболовците. Време е да ги натераме оние риби да гризат со заводливиот вагл на 1/4 мл. Со минимално движење можете да започнете да ги вртите лопатките на шемата на скалата за да одразувате светлина и да привлечете гладни риби. Овој мами е идеален за долги касти низводно и тролана отворена вода. Неговиот издржлив дизајн и дополнителната остра височина кука ја прават оваа привлечност особено ефикасна на грабливи риби како пастрмка, бас и штука. Без разлика дали се обидувате да го пополните вашиот ладилник за вечера или да уживате во релаксирачки ден на улов и ослободување, рибите ќе го најдат ова класично привлечно неодоливо. Најдете го вашето во локална продавница денес, или купувајте преку Интернет! Спинер риболов мами со рачно врзано здолниште. Сечило со висока трепкачка скала. Дополнителна остра кука за високи високи.

Повеќе детали

Избор на купувачи