Промена на мажите на Лугс, балистички патики од Оксфорд
Неодамнешно

Промена на мажите на Лугс, балистички патики од Оксфорд

DEN 0.67

Достапно на барање

Кога е ова кул, тркалањето со ударите е премногу лесно. Совршено за секојдневно носење, машката промена на II балистички има јасна горната и пилана надворешна плоча. Додавање спортски стил на вашиот обичен изглед - овие патики испорачуваат таму каде што ви треба најмногу. Подготвена влошка. TPR Outsole. Подготвен јазик и хардвер за јака од лугс на лого и очни капаци.

Повеќе детали

Избор на купувачи