Трговска марка ликовна уметност сурфање нагоре платно уметност од Ерик oyојнер
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност сурфање нагоре платно уметност од Ерик oyојнер

DEN 3.33

Достапно на барање

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „сурфање нагоре“ платно уметност од Ерик oyојнер : Уметник : Ерик oyојнер. Тема : Sci-Fi. Стил : современ. Тип на производ : галерија завиткана од платно уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Завиткано со галерија, така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Повеќе детали

Избор на купувачи